Kozmetika Lady STELLA

 

                   NOVÝ ESHOP                      

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ
REGISTRÁCIA


0

 

  NOVÝ ESHOP  

 

Jedinečnosť prípravkov pleťovej a telovej kozmetiky STELLA je ukrytá v garancii kvality podľa osvedčených receptúr, ktoré prešli dlhodobým vývojom a testovaním, kým sa docielilo ich optimálne zloženie a požadovaná účinnosť. Kolekcia prírodnej kozmetiky STELLA splní nároky každej zákazníčky, nielen unikátnym zložením s použitím „trendy"  účinných látok, ale aj oku lahodným dizajnovým balením. Výrobky nie sú testované na zvieratách, a sú  nositeľmi  ocenenia  kvality. Výrobky sú balené do recyklovateľných obalov, ktoré nepoškodzujú životné prostredie.

Okrem širokej škály kozmetických produktov horeuvedených značiek ponúkame ako ucelený program aj ďalší sortiment  výrobkov  potrebných  pre  prácu  odborných kozmetičiek,  masérov,  pracovníkov v kúpeľnej sfére, ako aj v oblastiach zaoberajúcich sa krásou, vitalitou a zdravým životným štýlom.

Svoje znalosti si môžete u nás rozširovať i vo vzdelávacích seminároch, školeniach a špeciálnych prednáškach.

Ciele: Sme  moderná  a  dynamicky  prosperujúca spoločnosť,  ktorá svoje  výsledky vníma nielen ako prísľub do budúcnosti, ale predovšetkým ako záväzok a výzvu. Priali by sme si, aby ste nás vy - naši zákazníci aj naďalej pokladali za obchodného  partnera, u  ktorého  sa  môžete  spoľahnúť  na  vysoký štandard   a kvalitné  služby.

Ing. Katičová Renata, Ing. Gula Milan
konatelia