Kozmetika Lady STELLA

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ
REGISTRÁCIA


0
 
Pripravili sme si pre Vás SÚŤAŽ, ktorá stojí za to!
? Súťaží sa o víkendový pobyt pre 2 osoby na dve noci v Kúpeľoch Dudince.
 
Výhra ďalej zahŕňa:
? 2 noci s plnou penziou v LD Smaragd
? 1x masáž pre dve osoby
? 1x vaňový kúpeľ pre dve osoby
? 3 hodinový voľný vstup do vonkajšie bazéna
? voľný vstup do vírivového vnútorného bazéna
? denne 1 hod. voľný vstup do wellness
 
PODMIENKY SÚŤAŽE: 
Losovania sa zúčastnia tí, ktorí nakúpia na e-shope www.kozmetikastella.sk nezľavnené produkty z tejto kategórie od 05. 04. 2022 do 31. 05. 2022! Hodnota nákupu musí byť minimálne 30€. Aby účasť bola platná, zľava nie je kombinovateľná s inými zľavami prebiehajúcimi na e-shope.
Výhercu vyhlásime na začiatku júna, po kontrole splnenia podmienok.
Držíme palce! ?

Dudinské termálne minerálne pramene sú zložitým a vzácnym typom liečivých vôd. Pre svoje mimoriadne priaznivé chemické zloženie sa zaraďujú medzi najcennejšie slovenské minerálne pramene. Ojedinelá kombinácia oxidu uhličitého a sulfánu sírovodíka umožňuje liečbu rôznych ochorení súčasne. Voda podobného zloženia sa nájde v Európe už len vo Vichy vo Francúzsku. Kúpele Dudince sa zameriavajú na liečbu napríklad ischemickej choroby srdca, stavu po infarktoch, vysokého tlaku, ale aj na liečbu degeneratívnych resp. zápalových ochorení pohybového aparátu a neurologických chorôb.

Dudinská minerálna voda pôsobí ako antioxidant a účinný bojovník proti voľným radikálom, ktoré majú na svedomí aktiváciu procesu starnutia pokožky a vznik vrások. Voda nielen urýchľuje obnovu buniek, ale aj posiľňuje prirodzenú kožnú bariéru a tým zvyšuje obranychopnosť pokožky. Zároveň zlepšuje jej kvalitu. 

Je to proste VODA, KTORÁ SA VÁM DOSTANE POD KOŽU.

Zoradiť podľa : Štandardné | Názov | Cena | Akcie | Novinky