Kozmetika Lady STELLA

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ
REGISTRÁCIA


0

BEAUTY DERM PEN APLIKAČNÉ PERO

Kategória : Kozmetické prístroje, zariadenia
Podkategória : Mezoterapia, DERMA PEN
Značka : LADY STELLA
Dostupnosť : Skladom
Kód : SBD2DB
Cena : 129.90€
Zľavnená cena : 59.90€

Počet hodnotení : 0 | Napísať recenziu

POPIS PRODUKTU

BEAUTY DERM PROFESSIONAL PEN Aplikačné pero je komfortný a regulovateľný mikro-ihličkový kozmetický elektroprístroj. Je možné s ním realizovať rýchle, pohodlné, bezpečné a hygienické ošetrenie, tváre, krku, dekoltu a popr. aj tela. Jeho jedinečnou vlastnosťou je možná súbežnosť s klasickou ihlovou mezoterapiou. Pri ošetrení s BEAUTY DERM PROFESSIONAL PEN Aplikačným perom je možné pomocou mikrovpichov v koži stimulovať vlastnú kolagénovú syntézu, a tak výrazne dosiahnuť oveľa lepší vzhľad pokožky. Výrazne sa zvýši prekrvenie kože, čo vedie k lepšiemu prísunu živín a vzhľadu kože. Koža je silnejšia, veľkosť pórov sa zmenšuje, koža vyzerá mladšie, rovnomernejšie a pevnejšie.

Ošetrenie pomocou aplikačného pera je kombinovateľné s procedúrami elektroporácie, hydrabrázie, rádiofrekvencie. Dosahuje omnoho lepšie výsledky ako Dermaroller, pretože ošetrenie je bezbolestné a bez následných poranení kože. Hĺbku mikro-ihičiek je možné regulovať a nespôsobovať tak  poranenia kože. BEAUTY DERM PEN je možné aplikovať aj na takých citlivých a ťažko dostupných miestach ako je okolie očí a nosa. Zabezpečujú to práve mikro-ihličky. Pri práci s ním dodržujte sklon 90°. Po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, prekrvená. Po krátkom KRYO ošetrení sa však rýchle začne regenerovať a upokojovať. Vytvorené mikroskopické ranky aktivujú tvorbu kolagénových vláken a pokožka sa začne  prakticky okamžite regenerovať, omladzovať sa  a revitalizovať sa.  Druhý efekt mikroskopických raniek je jemné poručenie celistvosti vrchnej vrstvy pokožky a vytvorenie mikrokanalíkov na prienik účinnej látky. Z tohoto dôvodu sa odporúča pri práci s BEAUTY DERM PEN aplikovať zároveň na pleť aktívne prípravky Lady STELLA MesoComplex ampulky PURE CONTROL s tea tree na mastnú pleť, SUPER LIFT s botoxom, REVITAL s kyselinou hayluronovou alebo YOUTH ACTIVE s kmeňovými bunkamiÚčinné látky sa pomocou osmózy a difúzie dostanú cez bunkovú stenu dovnútra bunky a okamžite začnú proces obnovy a rejuvenizácie. Výsledkom takéhoto ošetrenia je tvorba nového, mladého kolagénu a celkové omladenie pokožky.    

Funkcie:

Automatické vysoko-rýchlostné nastavenie (max. rýchlosť 4000 ~ 6000 otáčok za minútu), pri použití 12 – tich mikro-ihličiek, 5 rýchlostných nastavení pri kombinácii s rôznou hĺbkou prieniku ihličiek do pokožky až 40 násobne účinnejšia penetrácia kozmetických produktov do pokožky, zlepšenie jaziev po akné až 50 násobne. Prístroj vyzerá ako pero, na konci ktorého sú jemné ihličky. Dĺžka prenikajúcej ihly môže byť použitá individuálne pre každého zákazníka alebo zákazníčku v závislosti od ošetrenia.

Neinvazívne ošetrenie, podporuje lesk a pružnosť pokožky.

Princíp:

 1. Ošetrenie mikro-ihličkami založené na vibráciách.    

 2. Počas ošetrenia mikro-ihličkami sa na povrchu pleti vytvoria malé otvorčeky, ktorými ľahšie preniká účinná látka do pokožky.    

 3. Aktivuje sa tvorba elastínu a kolagénu a pleť sa vypína.    

Výhody:

   1. Minimálne riziká 

   2. Cenovo výhodné 

   3. Krátky čas hojenia 

   4. Žiadne trvalé poškodenie kože 

   5. Bez zvýšeného rizika citlivosti na slnko 

   6. Ošetrenie sa môže vykonávať v lokálnej anestézii alebo aj bez nej

   7. Vhodné na ošetrenie všetkých typov pleti 

   8. Ošetrenie je vhodné aj na tenkú pokožku a pokožku po ošetrení laserom 

   9. Podporuje tvorbu prirodzeného kolagénu pre dlhodobé výsledky 

 10. Lepší prienik výživných sér a produktov do pokožky 

 11. Koža je jemná a vyhladená

Aplikácie: 

   1. lifting (spomalenie procesu starnutia) a omladenie

   2. redukcia vrások

   3. zvyšovanie elasticity ochabnutej kože  

   4. jazvy, najmä po akné

   5. bielenie pigmentových škvŕn, starecké škvrny

   6. zmenšenie pórov a zjemnenie pokožky

   7. vypadávanie vlasov         

Beauty Derm PEN aplikačné pero, komfortný a regulovateľný mikro-ihličkový kozmetický elektroprístroj získate spolu s povinným odborným certifikovaným zaškolením LEN U NÁS!!!

VŠETKY CENY A VARIANTY PRODUKTU

P.č.

Varianta

Kód

Cena

Zľavnená cena

1

1 balenie

SBD2DB

129.90€

59.90€

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

Vaše meno:

Váš komentár:

Vaše hodnotenie: - +
Opíšte prosím bezpečnostný kód