Kozmetika Lady STELLA

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ
REGISTRÁCIA


0

LUXCEAR VISAGE PROFESSIONAL

Kategória : Kozmetické prístroje, zariadenia
Podkategória : Mezoterapia, DERMA PEN
Značka : LADY STELLA
Dostupnosť : Skladom
Kód : SBD-5
Cena : 559.00 €

Počet hodnotení : 0 | Napísať recenziu

POPIS PRODUKTU

JAPONSKÁ EVOLUČNÁ BEAUTY TECHNOLÓGIA V OBLASTI OMLADENIA A SPEVNENIA PLETI S 3D EFEKTOM

3 v 1

Hĺbková porácia (mezoterapia) + Ultrazvuk + Rádiofrekvencia

 

  • LUXCEAR Visage využíva viaceré, súčasne pôsobiace vysokofrekvenčné vlny na vpravovanie kozmetických ingrediencií hlboko do najvnútornejších vrstiev pokožky, vylepšuje štruktúru a omladzuje pleť, aktivuje biochemické a biofyzikálne procesy v rôznych vrstvách epitelu.
  • LUXCEAR Visage high tech zariadenie svojou evolučnou technológiou prekračuje všetky doposiaľ známe kozmetické ošetrenia s minimálnou dĺžkou časovej investície 30 minút.
  • Metóda maximalizuje účinok všetkých doteraz známych, najúčinnejších vysokofrekvenčných elektroprístrojov zameraných na omladenie a spevnenie pleti.

Mezoterapia: Najmodernejšia technológia ošetrenia pokožky, ktorá zabezpečuje prienik nano-kozmetických ingrediencií do fibroplastov pokožky 15-krát rýchlejšie a stimuláciu kolagénu 4,5-krát rýchlejšie.

Ultrazvuk: Mikromasáž ultrazvukom osviežuje unavené a oslabené kožné vlákna a aktivuje svaly tváre. Tým sa naštartuje nezameniteľný omladzujúci facelift, zlepší sa pružnosť pokožky a jej hydratácia. V dôsledku tepelných, fyzikálnych a chemických účinkov ultrazvuku stúpa teplota pokožky o 0,5°C - 1°C, čo maximalizuje jej absorpčnú schopnosť a urýchľuje regeneráciu kožných vlákien.

Rádiofrekvencia: Špeciálne determinovaná ultrajemná vysokofrekvenčná vlnová dĺžka preniká pokožkou do jej najvnútornejších vrstiev, rovnomerne ju prehrieva na 45 - 50°C, čím zlepšuje prietok krvi a lymfatický obeh.

Technické parametre

  • Veľkosť: 73 x 230 x 120mm
  • Váha: 320g
  • Napätie: AC 100 - 240V, v balení nabíjací adaptér - Líthium Iónová Batéria
  • Bezkáblová prevádzka

VŠETKY CENY A VARIANTY PRODUKTU

P.č.

Varianta

Kód

Cena

Zľavnená cena

1

1ks

SBD-5

559.00 €

-

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

Vaše meno:

Váš komentár:

Vaše hodnotenie: - +
Opíšte prosím bezpečnostný kód

FOTOGRAFIE