Kozmetika Lady STELLA

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ
REGISTRÁCIA


0

OLIVA PROFESSIONAL ZMäKČOVADLO KRÉMOVÉ

Kategória : Pleťová kozmetika
Podkategória : Pleťové krémy
Značka : LADY STELLA
Dostupnosť : Skladom
Kód : LS63
Cena : 11.98 €

Počet hodnotení : 0 | Napísať recenziu

POPIS PRODUKTU

Zmäkčujúci krém na všetky typy pleti skracuje dobu naparovania alebo slúži na zmäkčujúcu masáž takých problematických, citlivých a zapalených miest pokožky, na ktoré nie je vhodné používať vysoké teploty pary. Účinná látka azeloglicín preniká do pórov pokožky, uvoľňuje nahromadené nečistoty, čistí a reguluje tvorbu kožného mazu. Zároveň má preukázateľný protizápalový účinok a aktívne redukuje začervenanie, podráždenie a pálenie. Cenné bambucké maslo, extrakt z aloe vera, alantoín, pantenol a arganový a olivový olej, hydratujú, zvláčňujú a upokojujú pleť.

Aplikácia: na zmäkčenie a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania (citlivá pleť, rosacea a rozšírené žilky), a na skrátenie naparovania a zlepšenie jeho účinku

Bez masáže: Naniesť na pleť po povrchovom čistení, nechať pôsobiť 10-15 min. a zvyšok jemne zotrieť vlhkou kozmetickou špongiou. Pleť je zmäkčená, póry sú otvorené a pripravená na následné kozmetické ošetrenia.

S masážou: Naniesť na pleť po povrchovom čistení v tenkej vrstve a kombináciou masáže vlhkými rukami a teplej pary sa jednak skráti doba naparovania a zlepší sa proces čistenia a otvárania pórov. Pleť je zmäkčená a pripravená na následné kozmetické ošetrenia.

Vhodné na všetky typy pleti, aj na citlivú pleť, pleť s rozšírenými žilkami, rosacea a dermatitídou.

BEZ PARABENOV, ALKOHOLU, SYNTETICKÝCH FARBÍV.

Na profesionálne použitie. Balenie s dávkovačom.

VŠETKY CENY A VARIANTY PRODUKTU

P.č.

Varianta

Kód

Cena

Zľavnená cena

1

250ml s dávkovačom

LS63

11.98 €

-

Chyba

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

Vaše meno:

Váš komentár:

Vaše hodnotenie: - +
Opíšte prosím bezpečnostný kód