Kozmetika Lady STELLA

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ
REGISTRÁCIA


0

DEESS IPL PRÍSTROJ SVETELNEJ TERAPIE

Kategória : Kozmetické prístroje, zariadenia
Podkategória : Prenosné prístroje
Značka : LADY STELLA
Dostupnosť : Skladom
Kód : SBDB-2
Cena : 455.00 €

Počet hodnotení : 0 | Napísať recenziu

POPIS PRODUKTU

3-funkčný IPL (Intense Pulsed Light) kozmetický prístroj svetelnej terapie s nasledovnými funkciami: epilácia, ošetrenie vrások, ošetrenie akné, 4 ks vymeniteľných hlavíc (lámp).

1. funkcia - epilácia

  • Inovatívna technológia na báze svetla, ktorá preruší cyklus opätovného rastu chĺpkov. Jemné pulzy svetla po niekoľkých ošetreniach znemožnia koreňom chĺpkov stať sa znova aktívnymi.
  • SHR = hlavica na tvárovú epiláciu (350.000 zábleskov). Má svoj vlastný, zvlášť navrhnutý vstavaný filter a malé ploché okienko pre šetrné a presné použitie na hornú peru, bradu a čeľusť.
  • HR = hlavica na telovú epiláciu (350.000 zábleskov ). Nástavec je špeciálne navrhnutý tak, aby účinne ošetril chĺpky v oblasti slabín a iných častí tela ako sú nohy, paže , podpazušie a brucho.
  • Zariadenie DEESS IPL ponúka 5 stupňov nastavenia energie a uľahčuje výber toho správneho pomocou Fitz Patrikovho analyzátora pleti. Tento zabudovaný senzor vám kedykoľvek poradí vhodnú voľbu nastavenia pre váš tón pleti.
  • DESS IPL účinne, ľahko a bezpečne pôsobí na celý rad rôznych typov chĺpkov a pokožky. Je efektívny u chĺpkov farby prirodzene tmavá blond, hnedé aj čierne a u tónov pokožky od veľmi svetlej až po tmavo hnedú.
  • Podobne ako iné technológie založené na IPL nie je vhodný na ošetrenie svetlých blond alebo ryšavých chĺpkov a nie je vhodný pre veľmi tmavú pokožku kvôli požiadavke na vysoký kontrast medzi pigmentom vo farbe chĺpkov a v odtieni kože.

2. funkcia - omladenie, ošetrenie vrások SR = hlavica (95.000 zábleskov)

3. funkcia - ošetrenie akné WR = hlavica (95.000 zábleskov)

Balenie obsahuje

  • podrobný návod na použitie s presnou tabuľkou intenzity vs. typu pleti, okuliare, zamatové vrecúško, adaptér a kábel.

VŠETKY CENY A VARIANTY PRODUKTU

P.č.

Varianta

Kód

Cena

Zľavnená cena

1

1ks

SBDB-2

455.00 €

-

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

Vaše meno:

Váš komentár:

Vaše hodnotenie: - +
Opíšte prosím bezpečnostný kód

FOTOGRAFIE